Все про ПЗ "ЕнергоЦентр"

всі розділи ... 

ПРАЙС лист ПЗ "ЕнергоЦентр" на 2024р.


Название    Посилання   
Прайс лист ПЗ "ЕнергоЦентр" 2024р.
Всі типи ліцензії ПЗ "Енергоцентр"
Почнаючи з 01.01.2023
0,5Мб
3авантажити


Основні питання продажу ПЗ "ЕнергоЦентр"©

УВАГА!!! З 01.01.2023 повертається нарахування ПДВ на все програмне забезпечення. Будьте уважні!!!

  • Всі ліцензії є безстроковими (без обмеження по даті експлуатації)
  • На всі лицензії дозволяється  безкоштовне оновлення на протязі ОДНОГО року з моменту купівлі (кінцева дата фіксується на ключі захисту)
  • Користувачі будь якої ліцензії мають право на технічні консультації, але максимальний обсяг для тих хто має останні оновлення!!!
  • Розширення ліцензії відбувається шляхом доплати різниці між тою, що була і тою що має стати, але по поточному прайсу на момент замовлення рахунку. Інформацію про те, що записано на Вашому ключі можна переглянути програмою "Інформацію про ключ захисту".  //EnergoCenter//Utils//ecHaspInfo.exe .Розширення існуючої ліцензії клієнта  дозволяється лише при умові наявності активного технічного обслуговування системи (дата можливості встановлення оновлень вище поточної)!
  • Ліцензія на 2 лічильника за замовчуванням надається в електроному вигляді (якщо необхідно поставити ліцензію ЕЦ-2 з апаратним ключем то фіксована доплата + 1400грн без ПДВ). 
  • Всі ліцензії, що вище ніж 2 лічильника йдуть з апаратнм ключем за замовчуванням (входить у вартість).
  • ПЗ "Енергоцентр" можливо  придбати як по рахунку так і згідно договору поставки. Заявку на рахунок чи отримання типового договору можливо отримати по запиту на адресу info@vik-soft.com.ua. ПЗ "Енергоцентр" поставляється як ТОВАР по довіреності або видатковій накладній!!!
  • Поставка товару відбувається протягом  3 робочих днів після отримання оплати та скан копії довіреності  на відділення Нової пошти, що вказана в замовленні.
  • Використовувати ОНОВЛЕННЯ системи  (виходять в середньому один раз в квартал) - НЕ ОБОВЯЗКОВЕ!!!  Після закінчення безкоштовного річного терміну можливо в любий момент доповнити цю можливість терміном на 1 рік з моменту оплати (туди увійдуть всі оновлення, що вийшли за попередній термін експлуатації). Вартість ОНОВЛЕННЯ на 1 рік = 10% ціни Вашої ліцензії на поточний момент + 20% ПДВ (поставляється як послуга), але не меньше  1400 грн без ПДВ.