Довідникова "ЕнергоЦентр"

всі розділи ... 

Як не втратити дані від вірусних атак та інших не гараздів!!!


Основні правила роботи з інформацією, щоб мінімізувати втрати даних від вірусів та інших негараздів

Вся інформація про систему обліку зберігається в одному місці - База Даних, яка розміщена в Вашій СУБД (PostgreSql, MS SQL) і оберігати потрібно лише її (програмні модулі завжди можна відновити з дистрибутиву).

Для цього необхідно:

1. Створювати  резервну копію БД (оптимально один раз в тиждень) скориставшись нашим модулем   "Резервна копія БД" (Utils\ecbeckup.exe), який можна налаштувати в автоматичному режимі.
2. Не зберігати копію БД на тому ж сервері, що і сервер СУБД. Оптимально раз в місяць скидати останню копію на зовнішній диск чи зовнішнє хранилище в хмарі.
3. Розділяти сервер СУБД та прикладний сервер. Під сервер СУБД можно виділяти любий компютер, включаючи "одноплатні" рішення з SD картою. Та використовувати будь яку операційну систему.
4. Закрывати на сервері СУБД всі ip порти, окрім ip порту СУБД. Для СУБД PostgreSQL  порт за замовчуванням 5432 , але бажано його замінити на інший.
5. Використовувати складні паролі системного користувача postgres, а самому використовувати віртуальні логін та пароль, що налаштовується в ПЗ "Енергоцентр"