Довідникова "ЕнергоЦентр"

всі розділи ... 

Автоматична розсилка звітів і документів


Часто виникає необхідність організувати через сервер макетів розсилку документів клієнтам (звіти про споживання, акти і тд). Для уих цілей в системі існує механізм.
 
Сервер макетів має тип макету "Розсилка" (клас типу - "Інші").  
З жопомогою цього типу можна організувати розсилку любих файлів на визначений перелік адресатів згіднорозкладу, заданому в транспорті. 
 
1.Заведіть новий транспорт або визначтесь у виборі існуючого транспорту, який  буде використаний для даної розсилки. На закладці "Додатково" задайте в полі "Вхідний" шлях до каталогу в якому будуть знаходитись файли, підготовлені до відправки. 
 
2.Створіть новий макет і задайте наступні значення полів: 
  Клас типу: "Інші"  
  Тип макету: "Розсилка" 
  Транспорт: вибраний в п.1 транспорт. 
 
3.В полі "Маска файлу" задайте маску (використовуючи стандартні метасимволи командного рядка), що визначає ім'я файлів, необхідних до відправки. У випадку якщо згідно вказаній масці імені будуть відібрані декідбка файлів, то до відправки буде визначений файл з найбільш "свіжою" датою створення. 
 
4.В полі "Код об'єкта" можете задати оденичну команду командного рядка, яка буде виконана перед пошуком відповідного файлу і його відправкою (наприклад визов вашого cmd-файла в якому може бути реалізований визов Генератора звітів для формування необхідного для відправки звіту).  

!!!Важливо! Ширина поля "Код об'єкта" обмежена 30 символами, тому не використовуйте допоміжний командний файл для виконання довгих командних рядків!!! 
Якщо не потрібно нічого додатково запускати перед відправкою то лишайте поле пустим. 
 
5.Джерелом файлів для відправки може бути Генератор звітів, що визивається або штатний шедулеро ОС Windows или вызываемый командной строкой как указано в п.4. Методика работи з командним рядком  Генератора звітів показана у відповідній статті.  
 
ecReport.exe -id [номер звіту] -period [0,1,2,3] -deep [глибина, дні або місяці] -dir ["папка"] -time ["09:00"]