НОВОСТИ  КОМПАНИИ

23.05.2019

Оновлено 26.06.2019!!! Остані напрацювання тут >>


Створення XML макету для передачі даних в систему MMS  компанії НЕК «УкрЕнерго» в системі «Енергоцентр» можливо завдяки механізму «конструктор макетів».

 В зв’язку з тим, що всі процеси формування і передачі цього макету знаходяться в режимі тестування то і ми готові долучитись до цього процесу.

 Як тільки НЕК «УкрЕнерго» окрім опису транспортного протоколу (WebAPI) надасть тестовий доступ для відлагодження передачі готових файлів то ми одразу випустимо оновлення з новим типом транспорту – WebAPI MMS (по аналогії з іншими типами транспорту в нашій системі як то Mail чи УППД).

 Тому поки що, починаємо тестування саме формування файлу для можливості загрузки його в ручному режимі та без використання проміжних XLS декодерів.

 Поки що шлях створення файлу такий:

 1.      Перевірте, що дата закінчення ТО (можливості встановлення оновлень) ключа Вашої ліцензії пізніше 01.07.19 в противному разі продовжіть цей термін згідно Вашого тарифного плану.
2.      Зробіть запит до нас на отримання файлу – макету (Нам потрібно вести чіткий реєстр тестових площадок для збору та обробки даних)
3.      Модуль Конфігуратор – Справочники (Довідники) – Справочник типов макетов – тут добавити отриманий макет і вказати йому назву «НЕК «MMS»».
4.      Для створення макету достатньо вибрати цей тип із списку типів макетів та вказати тип транспорту «Файл», щоб створювався в вибрану папку.

Застереження:

  1. Поки багато полів потрібно вносити безпосередньо в файл макету, в першу чергу це стосується опису ролі компанії на ринку. З часом макет буде більш універсальним, а карточка ролі з’явится як базова властивість системи.
  2. В першу чергу заповнюється розділ <TimeSeries> де in_MarketParticipant.mRID заповнюється з поля «Код обєкту» в описі макету, а out_MarketParticipant.mRID – з поля «код в макете» прив’язаного розрахункового параметру
  3. Також в залежності від типу одиниць в макеті використовуються кВт чи МВт автоматично
  4. Кількість знаків після коми береться з налаштувань макету
  5. По мірі отримання додаткової інформації про принципи формування цього макету та використання довідкової інформації буде автоматизовуватись і процес його формування про о буде вказано додатково всім, хто прийняв участь в тестуванні і лише після закінчення тесту вийде агрегований апдейт, що включить всі необхідні напрацювання проте будь який користувач МАЄ ЗРОЗУМІТИ, ЩО ЛИШЕ ВІН НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПЕРЕДАЧУ ДАНИХ І МАЄ ТОЧНО РОЗУМІТИ, ЩО І ЯК ФОРМУЄТЬСЯ, а наш обов’язок  максимально допомогти йому в цьому.